Dodał: xtorrenty
Data Dodania:
18 Kwiecień 2021 01:53
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:19
Rozmiar:6,56 Gb

Seedów:
885


Peerów:
603

Pobrań:852[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Produkcja: Iran, Wielka Brytania, Jordania
Gatunek: Dramat
Premiera: 31 Styczeń 2020 (UK)
Reżyseria: Kyla Simone Bruce
Scenariusz: Amin Bakhshian, Kyla Simone Bruce

...( Opis )...

Składający się z czterech opowieści o tęsknocie i miłości, a także imigracji i tożsamości film fabularny, który jest dziełem dwójki reżyserów zajmujących się złożonym tematem nielegalnej imigracji czy „imigrantów bez dokumentów”. Każda historia rozgrywa się na innym etapie podróży migrantów, w trzech różnych krajach: Iranie, Grecji i Anglii.Oryginalne dzieło filmowe prezentujące cztery historie migrantów, które rozgrywają się na innym etapie ich podróży, od Iranu przez Europę do miejsca, które mają nadzieję nazwać domem.

...( Obsada )...

★ Julia Krynke .... Laura
★ Nabil Elouahabi .... Sami
★ Molly Jones .... Alexia
★ Umit Ulgen .... Leimis
★ Sam Hafez .... Akbar
★ Chiraz Aich .... Nabila

...( Dane Techniczne )...

Format: Matroska at 10.0 Mb/s
Length: 6.47 GiB for 1 h 32 min 30 s 792 ms

Video: AVC at 10 000 kb/s
Aspect: 1920 x 1080 (1.778) at 24.000 fps

Audio: AC-3 at 192 kb/s
Infos: 2 channels, 48.0 kHz
Language: pl
Dodał: xtorrenty
Data Dodania:
18 Kwiecień 2021 01:13
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:20
Rozmiar:10,59 Gb

Seedów:
947


Peerów:
1105

Pobrań:1005[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Produkcja: Indonezja
Gatunek: Kryminał, Akcja
Premiera: 29 Sierpień 2019 (Indonesia)
Reżyseria: Joko Anwar
Scenariusz: Joko Anwar

...( Opis )...

Sancaka został porzucony przez rodziców i mieszka na ulicy. Udaje mu się przetrwać, ponieważ skupiony jest tylko na sobie i swoim bezpieczeństwie. Jednak kiedy przestępczość w mieście staje się coraz większym problemem, a kraj pogrąża się w niesprawiedliwości, Sancaka musi zdecydować, czy nadal będzie udawać, że świat nie istnieje i żyć tylko dla siebie, czy też stanie się bohaterem, który wstawi się za uciskanymi.

...( Obsada )...

★ Abimana Aryasatya .... Sancaka / Gundala
★ Tara Basro .... Wulan / Merpati
★ Bront Palarae .... Pengkor
★ Ario Bayu .... Ghani Zulham
★ Lukman Sardi .... Ridwan Bahri
★ Arswendi Nasution .... Ferry Dani
★ Pritt Timothy .... Agung
★ Aqi Singgih .... Ganda Hamdan

...( Dane Techniczne )...

Format: Matroska at 12.5 Mb/s
Length: 10.5 GiB for 2 h 0 min 7 s 868 ms

Video: AVC at 12.3 Mb/s
Aspect: 1920 x 804 (2.388) at 23.976 fps

Audio: AC-3 at 192 kb/s
Infos: 2 channels, 44.1 kHz
Language: pl
Dodał: rutmotors
Data Dodania:
18 Kwiecień 2021 00:46
Ostatnia Aktualizacja:nie zaobserwowano
Rozmiar:9,72 Gb

Seedów:
760


Peerów:
723

Pobrań:655[odśwież]
Komentarzy: 0
INFO
Wydanie: 25 Stycznia 2013
Gatunek: Akcji, TPP, Fantasy, Beat'em Up, Slasher.
Producent: QLOC
Wydawca: Capcom
Tabletka: build-in (ALI213)

OPIS
DMC: Devil May Cry to reboot jednej z najsłynniejszych marek sygnowanych przez koncern Capcom. Po ponad 10 latach od momentu wydania pierwszej części japoński potentat postanowił odświeżyć serię, powierzając prace nad jej nową odsłoną brytyjskiemu studiu Ninja Theory, które w dorobku ma takie tytuły jak Heavenly Sword i Enslaved: Odyssey to the West. Warto zaznaczyć, że nad dewelopingiem czuwały japońskie i amerykańskie oddziały Capcomu, dzięki czemu weterani serii mogą poczuć się znajomo, a nowi gracze nie martwić koniecznością znajomości fabuły poprzednich odsłon cyklu. Akcja DMC: Devil May Cry toczy się równolegle w dwóch światach – ludzkim i piekielnym (Limbo), skąd przez międzywymiarowe bramy przedostają się hordy demonów. Niebezpieczeństwu stawić czoła może tylko bezkompromisowy i żądny zemsty wojownik. Gracze wcielają się w postać Dantego, młodzieńca o trudnym i wybuchowym charakterze żyjącego nieco na uboczu społeczeństwa. Jego nietuzinkowe umiejętności w posługiwaniu się wszelkiego rodzaju bronią okazują się bezcenne w obliczu zagrożenia z innego wymiaru. Właściwa gra rozpoczyna się niedługo po tym jak Dante zostaje zaatakowany przez potężnego demona zwanego Łowcą, zaś pomoc w wyjściu z opresji ofiarowuje mu tajemnicza dziewczyna o imieniu Kat. DMC: Devil May Cry nie odbiega konwencją od pierwowzoru z 2001 roku. Gra jest pełnym akcji, spektakularnym slasherem z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Główny bohater wyprowadza serie efektownych ciosów, rozprawiając się z demonicznymi istotami zarówno na ziemi jak i w powietrzu. W skutecznej eliminacji potworów sterowanej postaci pomaga zróżnicowany wachlarz broni, na który składają się między innymi miecz Rebellion, pistolety Ebony i Ivory, topór Arbiter czy kosa Osiris. Jednym z ciekawszych elementów gry jest możliwość aktywacji dwóch specjalnych trybów - anielskiego i demonicznego. Funkcja ta pomaga nie tylko w eliminowaniu specyficznych odmian potworów, ale i w rozwiązywaniu zagadek. Dante może mianowicie używać łańcuchów do przyciągania się do interaktywnych obiektów. W niezmienionej formie autorzy gry przniesisli z kolei znany z poprzednich części tryb Devil Trigger, w którym sterowany wojownik na kilka sekund staje się niezwyciężony. Oprawa wizualna DMC: Devil May Cry prezentuje wysoki poziom wykonania i dodatkowo wyróżnia się ciekawymi projektami poziomów. Akcja większości etapów rozgrywa się w piekielnym wymiarze limbo, który rządzi się swoimi specyficznymi prawami. Wyprowadzanym przez Dantego atakom towarzyszą miłe dla oka efekty wizualne, zaś całość ubarwia dynamiczny dubstepowy soundtrack.

WYMAGANIA
Processor: Intel Core i3 3.0 GHz
RAM: 4 GB;
HDD: 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10.

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "DMC.Devil.May.Cry.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Dostępne języki: Angielski, Niemiecki Francuski, Hiszpański, Portugalski, Holenderski, Japoński, Rosyjski, Polski

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY


DmC - Devil May Cry Complete Edition (v1.3 Update1) *2013* [+DLCs] [MULTI-PL] [EXE]Dodał: rutmotors
Data Dodania:
18 Kwiecień 2021 00:46
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:07
Rozmiar:8,09 Gb

Seedów:
653


Peerów:
590

Pobrań:727[odśwież]
Komentarzy: 0
INFO
Wydanie: 25 Lutego 2016 - 9 Kwietnia 2019
Gatunek: RPG, Fantasy, RPG Akcji
Producent: Crate Entertainment
Wydawca: Crate Entertainment

Zawartość DLC:
* Crucible Mode
* Loyalist Package
* Ashes Of Malmouth
* Steam Loyalist Upgrade
* Forgotten Gods Expansion
* Massively Stylish Powdered Wig

Gra jest zaktualizowana do wersji 1.1.4.0

OPIS
Grim Dawn to mroczne połączenie gry akcji z elementami cRPG, stworzone przez studio Crate Entertainment, w którego skład wchodzą weterani z Iron Lore, pracujący wcześniej nad osadzonym w antycznych realiach Titan Questem.
Fabuła Grim Dawn rzuca gracza w sam środek mrocznego, ogarniętego wojną świata Cairn. To niegdyś dumne imperium, zostało doprowadzone do upadku w wyniku walki pomiędzy dwiema potężnymi siłami. Choć każda z nich kieruje się odmiennymi celami, to rywalizacja pomiędzy nimi okazała się być zabójcza dla gatunku ludzkiego, który znalazł się o krok od wymarcia. Podłożem konfliktu pomiędzy najeźdźcami stała się walka o ciała ludzkie, które dla jednej ze stron stanowią zasoby pozwalające rosnąć w siłę. Druga, aby do tego nie dopuścić, dokonuje eksterminacji rasy ludzkiej pozbawiając swoich wrogów możliwości czerpania korzyści z powłok cielesnych mieszkańców Cairn. Wojna pomiędzy najeźdźcami okazała się katastrofalna dla całej krainy. Zaciekła rywalizacja wypaczyła bowiem strukturę rzeczywistości budząc do życia przerażające potwory. Tym spośród ludzi, którzy przeżyli pogrom udało się stworzyć małe, rozsiane po całym świecie enklawy. Ponadto nieliczni z ocalonych posiedli niezwykłe zdolności i to właśnie one dają nadzieję, że ludziom dzięki pomocy dzielnego bohatera uda się zorganizować ruch oporu i uratować to, co pozostało z dawnego Cairn.
Pierwszym zadaniem, przed którym staje gracz pragnący zmierzyć się w walce z potężnymi siłami wroga, jest stworzenie bohatera. Do naszej dyspozycji oddano pięć klas postaci, przy czym możemy je łączyć, tworząc hybrydy. Każda ma dostęp do kilku drzewek umiejętności. W trakcie rozwoju postać może osiągnąć maksymalnie 85 poziom doświadczenia. Każdy ogólny poziom doświadczenia zapewnia trzy punkty do wydania na ulepszenie bohatera, które można przyporządkować albo do poziomów klasowych, albo wydać na podniesienie wartości opartych na nich umiejętności. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, ponieważ wymaga dokonania wyboru pomiędzy rozwojem klasy - co zapewnia wyższe atrybuty, więcej zdrowia i energii magicznej - a unikalnymi umiejętnościami walki, bez których szanse na wygranie starć znacznie maleją. Każda postać opisania jest również za pomocą trzech atrybutów: sprytu, budowy ciała i ducha. Jest to klasyczny podział na wyższą szansę trafienia/trafienie krytyczne, większą liczbę punktów życia/szansę na unik oraz większą ilość energii magicznej/wyższe obrażenia magiczne. Poza wspomnianym wcześniej podnoszeniem atrybutów za pomocą awansowania w klasie, każdy poziom ogólny zapewnia możliwość podniesienia jednego z nich o kilka punktów. System ten, choć uproszczony, działa całkiem sprawnie i jest intuicyjny. Istotnym elementem zabawy jest również kolekcjonowanie przedmiotów, z których część można modyfikować i zestawiać (crafting) tworząc nowe.
Od strony graficznej Grim Dawn prezentuje się podobnie do swego poprzednika, gdyż wykorzystuje udoskonalony silnik Iron Lore, ten sam, który użyto podczas tworzenia Titan Quest. Poza rozwiniętym pod względem fabuły wątkiem dla jednego gracza, gra oferuje także tryb multiplayer, w którym nacisk położony został na rozgrywkę kooperacyjną.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz
Pamiec RAM: 6GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 570 / Radeon HD 6870 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Grim.Dawn.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Wybór języka w menu gry. Dostępne języki: Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Chiński Uproszczony, Japoński, Koreański, Rosyjski, Czeski.

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY


Grim Dawn *2016* [v1.1.4.0] [+ALL DLCs] [x64] [MULTI-PL] [EXE]
Dodał: rutmotors
Data Dodania:
18 Kwiecień 2021 00:44
Ostatnia Aktualizacja:nie zaobserwowano
Rozmiar:2,61 Gb

Seedów:
739


Peerów:
624

Pobrań:479[odśwież]
Komentarzy: 0
INFO
Wydanie: 27 października 2015
Gatunek: Survival Horror
Producent: Funcom
Wydawca: Funcom
Tabletka: build-in (CODEX)

OPIS
The Park na PC Windows to utrzymana w stylistyce horroru pierwszoosobowa gra przygodowa, której akcja osadzona została w świecie i lokacjach, znanych z popularnej gry MMO The Secret World. Tytuł jest pierwszą od wielu lat, nastawioną na tryb pojedynczego gracza produkcją doświadczonego studia Funcom, które począwszy od wydanej w 2006 roku Dreamfall: The Longest Journey, skupiło się przede wszystkim na grach sieciowych, takich jak Age of Conan czy właśnie wspomniane The Secret World.
Fabuła gry przenosi nas do otoczonego gęstym lasem wesołego miasteczka, budzącego skojarzenia ze znanym z The Secret World, nawiedzonym Atlantic Island Park. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać kobiety imieniem Lorraine, która synek Callum zaginął podczas niefortunnej wizyty w tym upiornym miejscu. Po zapadnięciu zmroku nasza protagonistka przekrada się na zamknięte tereny wesołego miasteczka, a jej zadaniem jest oczywiście odnalezienie chłopca i rozwikłanie tajemnic, skrywanych przez park.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core i5 @ 3.3Ghz /AMD FX 3GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 4GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce 760 GTX/Radeon R9 270X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL
1. Pobierz
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "The.Park.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY


The Park *2015* [x64] [ENG] [EXE]
Dodał: xtorrenty
Data Dodania:
17 Kwiecień 2021 14:26
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:20
Rozmiar:3,62 Gb

Seedów:
883


Peerów:
809

Pobrań:925[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Produkcja: USA
Gatunek: Horror
Premiera: 4 Marzec 2021 (UK)
Reżyseria: Natasha Kermani
Scenariusz: Brea Grant

...( Opis )...

Odnosząca sukcesy pisarka jest prześladowana przez mordercę, który co noc przychodzi do jej domu, by ją zabić. Gdy nie udaje jej się uzyskać pomocy od rodziny i policji, postanawia wziąć sprawy we własne ręce.

...( Obsada )...

★ Brea Grant .... May
★ Hunter C. Smith .... Mężczyzna
★ Dhruv Uday Singh .... Ted
★ Yasmine Al-Bustami .... Edie
★ Anzor Alem .... Smith
★ Larry Cedar .... Oficer Pace
★ Nikea Gamby-Turner .... Detektyw
★ Tara Perry .... Elizabeth

...( Dane Techniczne )...

Format: Matroska at 6 247 kb/s
Length: 3.53 GiB for 1 h 21 min 0 s 352 ms

Video: AVC at 6 000 kb/s
Aspect: 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps

Audio: AC-3 at 384 kb/s
Infos: 2 channels, 48.0 kHz
Language: pl
Dodał: fredziucha09
Data Dodania:
17 Kwiecień 2021 14:17
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:20
Rozmiar:699,77 Mb

Seedów:
1470


Peerów:
1583

Pobrań:2018[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Tytuł: Wstrząsy: Zimny dzień w piekle / Tremors: A Cold Day in Hell
Ocena: IMDB - 5.0/10 (5.028), Filmweb - 4.5/10 (167)
Produkcja: RPA / USA
Gatunek: Horror
Czas trwania: 98 min.
Premiera: 1 maja 2018 (świat)
Reżyseria: Don Michael Paul
Scenariusz: John Whelpley

...( O filmie )...

https://www.imdb.com/title/tt6086082/
https://fdb.pl/film/849548-wstrzasy-zimny-dzien-w-piekle
https://www.filmweb.pl/film/Wstrz%C4%85sy%3A+Zimny+dzie%C5%84+w+piekle-2018-803140
https://www.youtube.com/watch?v=Gc4pnlFMrNU

...( Opis )...

Burt Gummer i jego syn Travis przebywają na terenie kanadyjskiej stacji badawczej, gdzie mierzą się z podziemnymi stworami.

...( Obsada )...

Jamie Kennedy ... Travis B. Welker
Michael Gross ... Burt Gummer
Jamie-Lee Money ... Valerie McKee
Tanya van Graan ... Doktor Rita Sims
Jay Anstey ... Dr. D
Alistair Moulton Black ... Jankes
Greg Kriek ... Dutch

...( Dane Techniczne )...

Format : AVI at 999 kb/s
Length : 700 MiB for 1 h 37 min 58s 539 ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 861 kb/s
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 23.976 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 128 kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 kHz
Dodał: fredziucha09
Data Dodania:
17 Kwiecień 2021 12:02
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:20
Rozmiar:230,54 Mb

Seedów:
1440


Peerów:
1688

Pobrań:1768[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

składanka fredzi i mireczka - nasze nuty vol.22
Gatunek: Dance,Disco,Disco polo,Hip-hop,Pop,Rock
Rok:2021
[email protected]
CZAS:02.09.32

...( TrackList )...

1.Mirage - Mówiłaś tylko ja i ty
2.Long & Junior - Zycie Zmienia Nas (Radio Edit)
3.Dj Koorse - Im Blue
4.Dr.Swag - Alinka Witaminka (DJ HardSmile Bootleg)
5.Scooter & Vassy - Today (MaLu Project vs. Snickboy Bootleg)
6.Loona - Vamos A La Playa (Bootleg)
7.Dr. SWAG - Z NIĄ VODKA (VixBasse Bootleg 2021)
8.Piękni i Młodzi - Chciałabym spać z tobą
9.Aerosmith - Crazy
10.Champagne - Problem Of My Heart
11.Jamal vs Vinai - Policeman Style(Bootleng)
12.Comico Base - Chico's Dream (Foreign Land Mix)
13.Scorpions - Send me an angel
14.Szanty - Bitwa (WANCHIZ Bootleg)
15.Amore - Tyle Mam
16.Justin Corza & Greg Blast meets Addicted Craze - Could It Be Love (RainDropz! Bonus Mix)
17.Nicky Remmy ft. Bulletix - HyperGiant (Original Edit)
18.Spanish Fly - We Will Rave You
19.Aymi - Kocham Cię (VixBasse Bootleg 2021)
20.Deep Purple - Perfect Strangers
21.Dj Matrix VS Alien Cut - VECCHIO STILE VECCHIA SCUOLA feat VISE
22.Fox Force 5 vs. Samantha Fox - Touch me
23.Age Pee - When the Rain Begins to Fall (DJ Mater Remix)
24.Boyz From Oslo - Grindhouse (Extended Mix)
25.Empyre One - Moonlight Shadow (Original Club Mix)
26.Alien Cut feat Zighi - Luna Park
27.Timmy Trumpet Krunk - Al Pacino
28.Lory Sergi Ft Jenna Fiore Adrian Rivas - Summer Heat
29.Sound Blasterz - This Is Love (Basslouder Remix)
30.BreakBoy & Ced Tecknoboy - Hot Stuff (Bootleg Mix)
Dodał: tomasz62
Data Dodania:
17 Kwiecień 2021 08:57
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:19
Rozmiar:1,33 Gb

Seedów:
1223


Peerów:
1273

Pobrań:1214[odśwież]
Komentarzy: 0
INFO

Sezon: 10
Epizod: 467-470
Gatunek: Kryminalny
Produkcja: Polska
Stacja TV: TV4
Premiera: 01.03.2021

OPIS

Serial opowiada o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Fabuła koncentruje się na pracy trzech (w pierwszej serii dwóch) zespołów dochodzeniowych. Akcja serialu toczy się głównie na ulicach Wrocławia, na miejscu zbrodni, a także przy interwencjach oraz na komendzie policji.

OBSADA

Marek Włodarczyk – naczelnik wydziału inspektor Edward Kubis
Michał Mrozek – starszy aspirant Jakub Walczak
Michał Kitliński - podkomisarz Tomasz Jawor
Dariusz Siastacz - starszy aspirant Krzysztof Kopczyk
Jędrzej Taranek - komisarz Marek Gawlik
Piotr Miazga - komisarz Stanisław Gawlik
Sasza Reznikow - starszy posterunkowy Janusz Wojtala
Tomasz Radawiec – technik kryminalistyki Bolesław Kowalski
Jakub Grzybek - technik kryminalistyki Jarosław „Jaro” Zalewski
Przemysław Kapsa - prokurator Kornel Jagiełło
Kamila Ścibiorek – podkomisarz Paulina Wach
Magdalena Margulewicz - starszy aspirant Dagmara Górska
Gabriela Oberbek - komisarz Aleksandra Latoszek
Magdalena Szczerbowska - patolog Julia Pakulska

DANE TECHNICZNE

Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny E442

Format : AVI at 1049 Kbps
Length : 340 MB for 45min 54s

Video #0 : MPEG-4 Visual at 921 Kbps
Aspect : 640 x 360 at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 128 Kbps
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz
Dodał: mireczek19
Data Dodania:
17 Kwiecień 2021 06:08
Ostatnia Aktualizacja:18 Kwiecień 2021 10:20
Rozmiar:160,77 Mb

Seedów:
1199


Peerów:
1209

Pobrań:1068[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

składanka mireczka - hip-hop.vol.13
Gatunek: hip-hop
Rok:2021
[email protected] kbps
CZAS:01.39.23

...( TrackList )...

1.3Y (Yez Yez Yo) - Sąd Ostateczny (Feat. Chada)
2.Ganja Mafia - Gdy Ujrzałem Drogę ,gość Justyna
3.EPIS DYM KNF ft. Finu, Daniel (DYM KNF) - To dla Was
4.Bosski Firma - Rozterki Dobrej Dziewczyny
5.Ostry & Bezimienni - Zaufaj mi na gębę
6.Firma - Jara-my (ft.Bas Tajpan)
7.TPS - Na tym lez padole
8.DDK RPK - List do wroga (ft. ero, dix37, smolar, spajder, dj olin)
9.Gabi - Samobójca
10.Bosski Firma - Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi
11.Jopel i Komar -To o Tobie
12.Ganja Mafia - Wiesz Co Się Kruszy
13.HDS ft. Brahu, Bonus RPK - Od zmierzchu do świtu
14.Trzeci Wymiar - kwas
15.OSTRY Bezimienni feat. Kali - Trudy przynoszą zaszczyty
16.V.E.T.O. - Sądy, urzędy...
17.DDK RPK - ŻYCIE NA SERWERZE ' SŁOWO DLA LUDZI 2 '
18.Hemp Gru ft.Bass Tajpan - Wojna
19.Epis DYM KNF - Z całych sił
20.Bosski Roman ft.Kaen ,DJ Krime - Treningowy Styl
21.RPS feat. Kaczor - Szkoła życia
22.HDS - Idę przed siebie
23.Ostry & Bezimienni - Rebelii specjalista
24.TPS - Wielokrotnie karany feat. Murzyn
25.Ganja Mafia - PRAWDZIWI PALACZE
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 704 Następna

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.