Informacje ogólne
Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do  walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą  takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup -  NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w tym  serwisie.

 Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tutaj pliki ( a nie  da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich powyższych warunków)  złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (paragraf 431.322.12  Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co będzie  znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób które  zamieszczają tutaj swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich  innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów.

 Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w  celach promocyjnych. Są to pliki o pogorszonej jakości, które mają Was  zachęcić do zakupienia w sklepie oryginalnego nośnika. Od momentu  ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin.  Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim  prawem. Serwis xtorrenty.org nie ponosi żadnej odpowiedzialności za  niezgodne z prawem wykorzystywanie zamieszczonych zasobów. Wszystkie  pliki ściągacie na własną odpowiedzialność!!!

               
ooooo

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

{changeskin}