Dodał: MarcoPF
Data Dodania:
25 Luty 2020 15:45
Ostatnia Aktualizacja:nie zaobserwowano
Rozmiar:1,83 Gb

Seedów:
292


Peerów:
361

Pobrań:314[odśwież]
Komentarzy: 0
...(Info)...

Premiera Gry: 18 Stycznia 2005
Producent: Volition Inc.
Wydawca: THQ Inc.
Gatunek: Akcji, TPP, komiksy, superbohaterowie, filmy, Marvel Comics.

...(Opis)...

„The Punisher” to typowy shooter, stworzony przez konsorcjum wydawnicze THQ wraz ze studiem developerskim Volition Inc. Grę zdominowały elementy akcji i walki, natomiast warstwa fabularna została bezpośrednio oparta na słynnym cyklu komiksów o tym samym tytule, autorstwa Jimmy Palmiotta. Warto w tym miejscu dodać, że program komputerowy ma niewiele wspólnego z kinową adaptacją Punishera, która w roku 2004 okazała się hollywoodzkim niewypałem.

Atmosferę w „The Punisher” budują przede wszystkim sugestywne, ciemne zaułki Nowego Jorku oraz okolic, pośród których przewijają się plugawi i bezwzględni przestępcy. Gracz wcielając się w rolę Franka Castle’a, twardziela z krwi i kości, któremu wymordowano rodzinę, mści się na wszystkich złych tego świata, stanowiąc tym samym ład i porządek. Do skutecznej eksterminacji wroga używa on szeregu zróżnicowanych narzędzi i broni, które w trakcie właściwej rozgrywki można, a wręcz trzeba odpowiednio modernizować i ulepszać. Ciekawostką wartą odnotowania, niespotykaną w innych tego typu produkcjach, jest możliwość użycia żywego człowieka jako tarczy ochronnej. Przykładowo, boss wrogiej ekipy z nożem na gardle rozkaże swoim podwładnym złożyć broń i skapitulować. Napotkane przedmioty typu telewizor, szafka lub też butelka mogą zostać użyte do walki wręcz – gra tym samym zyskuje na atrakcyjności. Ponadto, innowacyjny system przesłuchań pozwala inkwirować złapanych i zaaresztowanych bandziorów, od których użytkownik dowiaduje się wielu cennych, kluczowych dla przebiegu rozgrywki informacji.

Silnik graficzny, na którym pracuje ten tytuł, znamy z takich produkcji jak seria gier „Red Faction”. Na potrzeby „Punishera” został on jednak znacząco unowocześniony. Na uwagę zasługuje również specjalny model fizyczny. Przykładowo, zastrzelony bandzior przewracając się uszkadza krzesło, na które upada jego ciało, itp.

...(Wymagania)...

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 2 GB HDD

...(Instalacja)...

1.Wypal/Zamontuj
2.Zainstaluj z pliku setup.exe
3.Skopiuj zawartość z folderu SPHiNX na 3 płycie do folderu z grą
4.Graj!!

UWAGA Wyłącz antywirusa na czas instalacji!!
Dodaj folder z zainstalowaną grą do wyjątków w antywirusie!!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:36
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:22
Rozmiar:1,5 Gb

Seedów:
831


Peerów:
894

Pobrań:745[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 29 Stycznia 2020
Premiera Gry: 28 Stycznia 2020
Gatunek: Akcji, TPP, Fantasy, Platformówki 3D, Elementy Logiczne, Indie, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Inverge Studios
Wydawca: Inverge Studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański


...( Opis )...

Effie to trójwymiarowa gra akcji, w której wcielamy się w przeklętego przez wiedźmę poszukiwacza przygód, walczącego ze złem opanowującym fantastyczną krainę o nazwie Oblena. Deweloperem tytułu jest niezależne hiszpańskie Inverge Studios. Zespół ma na koncie liczne projekty studenckie oraz niewielkie gry stworzone podczas tzw. game jamów. Inspiracją były klasyczne produkcje z gatunku, które ukazywały się na PlayStation 2, takie jak Jak & Daxter, Rayman 3 oraz Ratchet & Clank, a także nowsze hity indie, jak A Hat in Time, Abzu i Rime.

Historia opowiedziana w Effie jest niezwykle prosta, ale twórcy doprawili ją sporą dawką humoru. Akcja rozgrywa się w standardowym świecie fantasy pełnym magii i niezwykłych istot. W trakcie zabawy zwiedzamy rozległą równinę o nazwie Oblena, która pokryta jest krwistoczerwoną trawą i roślinnością. Gracze wcielają się w młodego poszukiwacza przygód o imieniu Galand. Stał się on ofiarą klątwy rzuconej przez przebiegłą wiedźmę, która postarzyła go o kilkadziesiąt lat. Aby odzyskać utraconą młodość, wyrusza w podróż, walcząc na swojej drodze ze sługami zła oraz wyzwalając miasta Obleny spod kontroli czarnej magii.

Akcja Effie została przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie zabawy gracze przemierzają rozległą i otwartą równinę usłaną przeróżnymi lokacjami, takimi jak miasta i podziemia. W eksploracji świata pomaga nam magiczna tarcza, pełniąca rolę lewitującej deski surfingowej, na której możemy przemieszczać się z dużą szybkością w wybranym kierunku.

Rozgrywka urozmaicona jest segmentami platformowymi, a także licznym zagadkami logicznymi. Po zwiedzanych przez nas poziomach przemieszczają się także przeróżni przeciwnicy. Walczymy z nimi, wykorzystując naszą tarczę, której skuteczność w starciach rośnie wraz z czasem i liczbą oraz rodzajem pokonanych oponentów. Na osoby, które uwielbiają przeczesywać każdy najmniejszy zakamarek mapy świata gry, czekają także nagrody w postaci liczny przedmiotów kolekcjonerskich.

Effie oferuje niezwykle kolorową i komiksową oprawę graficzną, nawiązująca do konsolowych hitów z gatunku, które ukazywały się na początku lat 2000. Zabawie towarzyszą przyjemne dla ucha muzyka oraz efekty dźwiękowe.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Info )...


Czas Instalacji: 1-2 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:34
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:21
Rozmiar:2,1 Gb

Seedów:
249


Peerów:
176

Pobrań:178[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie PLAZA: 29 Stycznia 2020
Premiera Gry: 29 Stycznia 2020
Gatunek: Akcji, FPP, FPS, Stzrelanki, Science Fiction, Survival
Producent: Deztudio
Wydawca: Deztudio

Dostępne Języki: Angielski


...( Opis )...

Dezzan will dip you into the world of dangerous quests. Dozens of traps, crowds of mutants, puzzles, mazes, twisted dungeons, dark stations, and other challenges await you. Compete with your friends for the best playthrough.

Playing Dezzan you will try your strength passing through the quests in different settings. Besides hundreds of traps, you will meet a lot of various enemies on your way. Face your fear, develop your thinking, reaction, craft, and strength if needed by using different weapons.

You can choose a different playthrough style for every level. And there is a leaderboard for those who love to set records. Pass the quests quicker than other players and win your place of honor.

Participate in the development. We listen to the ideas and try to introduce them into the game, and in the next updates, we plan will give each player an opportunity to create their own levels and combat with friends in the cooperative mode.

...( Dane Techniczne )...

MINIMALNE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core i3
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVidia Geforce GTX 660 / equivalent AMD Radeon
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:33
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:01
Rozmiar:564,89 Mb

Seedów:
584


Peerów:
785

Pobrań:781[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 30 Stycznia 2020
Premiera Gry: 29 Stycznia 2020
Gatunek: Logiczne, Zręcznościowe, Elementy Przygodowe
Producent: Skookum Arts
Wydawca: Skookum Arts

Dostępne Języki: Angielski


...( Opis )...

The Pedestrian to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Skookum Arts. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows, Linux, macOS).

Założenia rozgrywki The Pedestrian są bardzo proste: zabawa polega mianowicie na przejściu z jednego końca levelu na drugi. Produkcję studia Skookum Arts wyróżnia jednak na tle wielu innych tytułów logiczno-zręcznościowych styl graficzny: nasza postać porusza się tu po znakach drogowych, które zawieszono w bliżej niesprecyzowanej metropolii (najbardziej przypominającej Nowy Jork). W trakcie rozgrywki mamy okazji ‘odwiedzić’ różne jej dzielnice i zakątki.

Bieganie po znakach drogowych nie jest jednak tak proste jakby się mogło wydawać, a w teorii prosta formuła jest tu czasem rozbudowywana o nowe elementy. Przede wszystkim aby znaleźć drogę do wyjścia, musimy poszczególne znaki ze sobą łączyć liniami, by w ten sposób stworzyć swoisty pomost dla kontrolowanego przez nas ludka. Nie da się tego jednak robić bez żadnych ograniczeń. Połączyć da się bowiem tylko wybrane punkty, a konkretne te, gdzie znajdują się drzwi lub drabiny.

Na zwykłym szukaniu przejść zabawa w The Pedestrian się oczywiście nie kończy. Wraz z postępami pojawiają się nowe przeszkody, które urozmaicają i zarazem utrudniają rozgrywkę. Wymienić w tym kontekście można chociażby trampoliny, przełączniki, śmiercionośne lasery, dające się przesuwać pudła czy kolekcjonowanie kluczy otwierających nowe przejścia.

Gra nie jest szczególnie długa. Całość można ukończyć w mniej więcej pięć-sześć godzin. The Pedestrian poza swoim głównym trybem nie oferuje dodatkowych wariantów rozgrywki.

...( Dane Techniczne )...

MINIMALNE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Procesor: Intel i3
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTX 460
Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

...( Info )...


Czas Instalacji: 1 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:31
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:25
Rozmiar:39,83 Gb

Seedów:
399


Peerów:
259

Pobrań:456[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie CODEX: 30 Stycznia 2020
Premiera Gry: 22 Listopada 2019 - 29 Stycznia 2020 (Massive Update Literally Bug Fixes)
Gatunek: Akcji, FPP, Fantasy, Horror, Indie, Przygodowe Gry Akcji, Slasher
Producent: TeamKill Media LLC
Wydawca: TeamKill Media LLC

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V20200128 (Bug Fixes)


Info Massive Update:

https://steamcommunity.com/games/605140/announcements/detail/1702859468579597890


...( Opis )...

Gra Kings of Lorn: The Fall of Ebris cechuje się mroczną stylistyką dark fantasy i przeplata ze sobą elementy akcji, przygody i horroru. Za jej pierwotny koncept odpowiada Josiah Jones, a za ostateczny kształt Micah Leigh Jones, którzy razem z dwoma braćmi założyli w 2016 roku studio TeamKill Media LLC. Tytuł został pierwotnie wydany tylko na PC, by z czasem zadebiutować również na konsolach.

Historia Kings of Lorn: The Fall of Ebris toczy się w mrocznym świecie Lery, niszczonym przez śmiertelnie niebezpieczną chorobę. Głównym bohaterem jest król Farren, niegdyś rządzący Eną: Królestwem Ponad Wszystkimi Królestwami. Zwiedziony opowieściami swojego regenta Gulbranda o niezwykłych zasobach ukrytych w tajemniczych Iglicach, władca opuścił kraj w celu zwalczenia epidemii. By to osiągnąć, otworzył w pozostałych sześciu królestwach wszystkie Iglice na nowo – za zgodą panujących tam władców lub bez niej. Gdy ostatnia z nich została otwarta, świat zaczął się rozpadać, niebiosa pociemniały, a oceany wyschły. Zmartwiony swoimi czynami król zdecydował się wrócić do kraju.

Na miejscu okazało się, że regent przejął władzę w Enie i ogłosił się królem. Zdradzony przez własny Zakon, Farren próbuje odsunąć uzurpatora od władzy, a co za tym idzie, uratować społeczeństwo Eny przed upadkiem. Fabuła przeplata ze sobą wątki nieśmiertelności i podróży między wymiarami oraz obfituje w brutalne, makabryczne sceny.

Całość rozgrywki obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Główną osią zabawy jest eksploracja lokacji oraz walka z przeciwnikami przy pomocy kilku rodzajów uzbrojenia. Mamy do dyspozycji m.in. sztylet, łuk, miecz i topór, a każda broń jest mniej lub bardziej skuteczna przeciwko określonemu rodzajowi wrogów. Podczas starć warto stosować różnorodne taktyki, gdyż niektórzy przeciwnicy mogą być głusi (a co za tym idzie, nie musimy się przy nich martwić o hałas) lub ślepi (możemy stanąć przed nimi i nie zostaniemy wykryci). Rozgrywkę urozmaicają walki z potężnymi bossami, za których pokonanie otrzymujemy wysokiej jakości sprzęt.

Zapisów dokonujemy tylko w określonych punktach (w postaci ciał nabitych na pal). Nie są one jedynymi obiektami, których warto szukać – od czasu do czasu możemy natknąć się na kapliczki, permanentnie ulepszające nasz pasek życia. Pokonani po drodze wrogowie wyrzucają użyteczne przedmioty, potrzebne do otwarcia kolejnego przejścia, ulepszenia naszego sprzętu lub uzupełniających nasze zdrowie. Te ostatnie są o tyle istotne, że w grze nie występuje mechanika automatycznej regeneracji życia. Przedmioty zbieramy przechodząc nad nimi, co przyspiesza tempo rozgrywki. Nasze zasoby są mocno ograniczone, więc jeśli zdecydujemy się walczyć głównie przy pomocy kuszy lub łuku, musimy uważać, by nie marnować pocisków.

Kings of Lorn: The Fall of Ebris powstał w oparciu o silnik Unreal Engine, co pozwoliło na stworzenie dobrej jakości oprawy graficznej przy relatywnie niewielkim budżecie studia. Design gry jest bardzo mroczny, zarówno jeśli chodzi o lokacje, jak i przeciwników czy nasz ekwipunek, a twórcy przyznają się do inspiracji m.in. serią Doom.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5 2500K 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / 2 GB Radeon R7 260 lub lepsza, 26 GB HDD, Windows 10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:29
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:21
Rozmiar:753,63 Mb

Seedów:
141


Peerów:
129

Pobrań:264[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie PLAZA: 30 Stycznia 2020
Premiera Gry: 30 Stycznia 2020
Gatunek: Symulacje, Transport, Pociągi, Manager, Maszyny i Urządzenia, 3D
Producent: Simulators Live
Wydawca: Simulators Live

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Rosyjski


...( Opis )...

SUBWAY CAREER
You can upgrade your driver. Collect authority points and get a promotion to unlock more routes and trains. Reach the highest rank to unlock all of them. Points are given to you for each completed route, but also for the total number of passengers you delivered.

HOW TO OPERATE
- Choose a route and a train: you can drive up to 3 cars
- Make doors open/close using the “door” button
- Use the lever to speed up/slow down
- Track the number of passengers: deliver as many as you can
- Change the camera view to see how many passengers there are in a car
- Track your speed or get fined – follow the speed limit instructions
- Use the warning signal when necessary.

Enjoy the renovated, reinvented Subway Simulator 3D with its new trains, routes and possibilities!

...( Dane Techniczne )...

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7, 64-bit system required
Procesor: 2GHz Dual-core CPU
Pamięć: 1 GB RAM
Karta graficzna: 1Gb DirectX 9.0c compatible
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 700 MB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:27
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:26
Rozmiar:113,6 Gb

Seedów:
804


Peerów:
915

Pobrań:882[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 31 Stycznia 2020
Premiera Gry: 6 Listopada 2015 - 14 Stycznia 2020 (Patch V1.33)
Gatunek: Akcja, FPP, FPS, Strzelanki, Zombie
Producent: Treyarch
Wydawca: Activision Blizzard

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Call Of Duty: Black Ops III - Eclipse (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Descent (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Salvation (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Awakening (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - The Giant Zombies Map (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Revelations Zombies Map (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Gorod Krovi Zombies Map (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Der Eisendrache Zombies Map (DLC)
- Call Of Duty: Black Ops III - Zetsubou No Shima Zombies Map (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V100.0.0.0 + All DLCs + Zombie Mode + MultiPlayer (Bots/Splitscreen)


...( Opis )...

Call of Duty: Black Ops III to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek. Ponownie osadzona w odległej przyszłości, stanowi kontynuację historii przedstawionej w Black Ops II, tym razem mamy jednak do czynienia z jeszcze bardziej ponurą wizją. Za produkcję w wersji na PC odpowiada studio Treyarch.

Fabuła przenosi gracza do roku 2065, czyli w 40 lat po ataku dronów zorganizowanym przez Raula Menendeza w poprzedniej części cyklu. Aby nie dopuścić nigdy więcej do podobnej sytuacji, świat postanowił stworzyć specjalny system obronny. Niestety nikt nie przewidział innych niebezpieczeństw, które doprowadziły ludzkość na skraj chaosu - zmiany klimatyczne, kończące się surowce oraz konflikt ideologiczny dotyczący modyfikacji genetycznych oraz wszczepiania implantów kompletnie podzieliły społeczeństwo i stały się zarzewiem coraz to krwawszych wojen.

Sytuacja z wolna zaczyna wymykać się spod kontroli, a do tego trzeba dodać komplikującą wszystko rosnącą świadomość maszyn oraz fakt, że na jaw wyszły ukrywane do tej pory wojskowe projekty. Technologie, jakimi dysponuje armia są jednak niczym w porównaniu do tzw. NDI, czyli gigantycznej Sieci umysłowej, do której podłączeni są wszyscy członkowie specjalnych oddziałów Black Ops. Pozwala ona komandosom na wykonywanie najtrudniejszych zadań i nadludzką wręcz koordynację.

Na początku Call of Duty: Black Ops III jedna z drużyn wysłana na misję z niewiadomych przyczyn nagle się od niej jednak odłącza, a chwilę później dochodzi do największego w historii wycieku tajnych danych rządowych. Nikt nie wie, co tak naprawdę się stało – zadaniem gracza jest odszukanie zaginionych braci i dotarcia do sedna całej sprawy.

Kampania, w której poznajemy resztę powyższej historii jest dostępna do przejścia zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Ciekawostką jest również możliwość wspólnej zabawy na jednym ekranie. W odróżnieniu od poprzednich części serii, w Black Ops III podczas rozgrywki fabularnej mamy do czynienia z bardziej otwartą strukturą map, zaś same misje rozpoczynamy z poziomu specjalnego lobby. W tzw. bunkrze, gracze mogą przygotować się do zadania, wybrać ekwipunek, wydać punkty na umiejętności czy chociażby zapoznać się ze znalezionymi notatkami.

Sporych zmian doczekał się także tryb multiplayer. Gracze otrzymali możliwość wcielenia się w jednego z dziewięciu specjalistów, każdy z własną unikalną dodatkową bronią oraz specjalną umiejętnością. Równie istotne jest dodanie opcji biegania po ścianach oraz strzelania pod wodą, dzięki którym mapy pomimo swoich niewielkich rozmiarów dysponują dodatkową głębią. Sama rozgrywka przebiega w bardzo dynamiczny sposób, a kilka dodatkowych ruchów, na jakie pozwala zamontowany na plecach żołnierza silnik, pogłębia wrażenie chaotyczności oraz ponadprzeciętnego tempa. To samo odnosi się do kooperacyjnego trybu zombie, który ponownie zagościł w serii.

Od strony oprawy graficznej Call of Duty: Black Ops III w wersji na PC prezentuje się bardzo korzystnie, choć jednocześnie warto zauważyć, że nie różni się zbyt mocno w porównaniu do poprzedniej odsłony serii. Animacje postaci są płynne, przerywniki zrealizowane z filmowym rozmachem, a spektakularnych scen zarówno podczas kampanii, jak i rozgrywki wieloosobowej nie brakuje ani przez chwilę.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3-530 2.93 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6970 lub lepsza, Windows 7/8/8.1 64-bit

...( Info )...


Czas Instalacji: 120-180 Min (zależne od wydajności PC)

Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania - 42.56 GB


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:25
Ostatnia Aktualizacja:26 Luty 2020 02:07
Rozmiar:15,31 Gb

Seedów:
6849


Peerów:
7004

Pobrań:7065[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie ELAMIGOS: 23 Grudnia 2017
Premiery Gier: 3 Listopada 2009 - 26 Października 2010
Gatunek: Akcji, TPP, Science Fiction, Star Wars, Filmy
Producent: LucasArts/Aspyr Media, Inc.
Wydawca: LucasArts/Licomp Empirical Multimedia

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Rosyjski, Polski


Wydanie Zawiera:

- Star Wars: The Force Unleashed II
- Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition


Gry Są Zaktualizowane Do Wersji - V1.1 / V1.2


...( Opis )...

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition:

Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gry akcji, osadzonej w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oprócz podstawowej wersji produktu tytuł zawiera również trzy nowe poziomy, które odsłaniają przed nami wydarzenia, jakie działy się pomiędzy nową a starą trylogią kinową.

Przypomnijmy, że historia opowiedziana w „podstawce” obrazuje konflikt pomiędzy rosnącym w siłę Imperium Galaktycznym a znajdującym się w opozycji Sojuszem Rebeliantów. My przejmujemy kontrolę nad uczniem mrocznego Dartha Vadera i wraz z mistrzem rozpoczynamy rozprzestrzenianie ciemnej strony Mocy.

Wśród dodatkowych scenariuszy dołączonych do USC występują natomiast dwie misje rozgrywane na planetach Coruscant i Tatooine. Obie były wcześniej dostępne na konsolach, lecz wyłącznie jako płatna zawartość DLC. Ostatni dodatek to stworzony specjalnie na potrzeby Ultimate Sith Edition poziom, kończący opowieść Infinities, zainicjowaną właśnie na Tatooine.

Fabuła przedstawia w nim alternatywną wersję historii znanej z Gwiezdnych Wojen, gdzie sekretny uczeń Vadera, którego poznaliśmy w Star Wars: The Force Unleashed, pokonał swojego mistrza i zajął jego miejsce u boku Imperatora, żeby ostatecznie rozprawić się z pozostałymi przy życiu rycerzami Jedi. Pierwszym z dodatkowych zadań bohatera jest walka z Obi-Wanem Kenobim. Nasz bohater zostaje również wysłany na Hoth, żeby stłamsić szalejącą tam Rebelię. Na mroźnej planecie spotyka samego Luke’a Skywalkera, z którym musi się zmierzyć, by doprowadzić historię do szczęśliwego – z jego punktu widzenia – końca.

Oprócz tego w Ultimate Sith Edition na naszego podopiecznego czeka wiele rozpoznawalnych miejsc i postaci, znanych z filmu Imperium kontratakuje. Bohater Force Unleashed natrafia m.in. na pałac Jabby the Hutt, a na drodze do zwycięstwa spotyka również słynnego, niereformowalnego łowcę nagród - Bobę Fetta.


Star Wars: The Force Unleashed II:

Star Wars: The Force Unleashed II to druga odsłona serii gier akcji TPP, prezentujących nieznane dotąd wydarzenia ze świata stworzonego przez George’a Lucasa z perspektywy Ciemnej Strony Mocy. Za opracowanie produkcji, rozgrywającej się w okresie między III i IV epizodem Gwiezdnych Wojen, odpowiada firma LucasArts.

W kontynuacji The Force Unleashed ponownie wcielamy się w rolę Starkillera, czyli sekretnego ucznia samego Dartha Vadera. Autorzy nazywają tę część „mrocznym” epizodem – na wzór filmowego Imperium Kontratakuje. Podobnie jak w części pierwszej uczestniczymy w wielu epickich wydarzeniach, podczas których wykorzystujemy ogromną potęgę Mocy.

Główny bohater dysponuje wieloma technikami walki – nowością w tym odcinku są umiejętności m.in. Mind Trick (zmuszająca przeciwników do walki po naszej stronie lub np. do skakania w przepaść) i Force Fury (pozwala kilka razy na poziom „wymaksować” wszystkie posiadane umiejętności), chociaż najczęściej korzysta z niezawodnych mieczy świetlnych.

Zmianom uległa również sama rozgrywka stawiając równie silny akcent na taktykę i zagadki, co na walkę. Sama walka zaś wymaga większego skupienia, pojawiają się bowiem przeciwnicy o przeróżnych opornościach wymuszający zmianę taktyki.

Jako urozmaicenie dla tradycyjnych poziomów chodzonych autorzy przygotowali sekwencje, w których siedzimy za sterami myśliwca TIE oraz wstępy do niektórych poziomów prezentujących swobodne opadanie w połączeniu z omijaniem przeszkód i walką.

...( Dane Techniczne )...

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition:

Core 2 Duo 2.8 GHz, karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza), 2 GB RAM, 24 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Star Wars: The Force Unleashed II:

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7

...( Instalacja )...

1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:24
Ostatnia Aktualizacja:25 Luty 2020 22:24
Rozmiar:7,77 Gb

Seedów:
513


Peerów:
640

Pobrań:789[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie GOG: Styczeń 2020
Premiera Gry: 31 Sierpnia 2017
Gatunek: Strategiczne, Science Fiction, Turowe, Kosmiczne, Seriale TV
Producent: Black Lab Games
Wydawca: Slitherine

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski


Zawartość Dodatkowa:

- Battlestar Galactica Deadlock: Manuals
- Battlestar Galactica Deadlock: Anabasis
- Battlestar Galactica Deadlock: Resurrection
- Battlestar Galactica Deadlock: Sin And Sacrifice
- Battlestar Galactica Deadlock: The Broken Alliance
- Battlestar Galactica Deadlock: Reinforcement Pack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.3.86 + All DLCs + Bonus Content


...( Opis )...

Battlestar Galactica Deadlock jest strategią kosmiczną osadzoną w popularnym uniwersum, którego narodziny datowane są na 1978 rok. Za opracowaniem tej produkcji stoi studio Black Lab Games, znane z ciepło przyjętego Star Hammer: The Vanguard Prophecy. Tytuł trafił na wiele platform, wśród których pojawia się PC Windows, a jego wydanie wzięła na swoje barki firma Slitherine.

Battlestar Galactica Deadlock zabiera graczy w podróż do odległej części kosmosu. Zawiązana przez ludzkość federacja dwunastu planet, zwana Dwunastoma Koloniami, stawia czoła inwazji stworzonej przez siebie rasy Cylonów – cybernetycznych maszyn, które zbuntowały się przeciwko swoim kreatorom. Konflikt trwał cztery lata i przez ten czas szala zwycięstwa zdążyła przechylić się na stronę kolonistów. Tytułowy impas został jednak przerwany przez niespodziewany i tragiczny w skutkach atak Cylonów. Ostatnią nadzieją ludzkości jest kontradmirał Lucinda Cain, zarządzająca Flotą Kolonialną z mostku Daidalosa, czyli swego rodzaju mobilnej stoczni.

Warto nadmienić, że w grze występują zarówno zupełnie nowe postacie, jak i osobistości doskonale znane miłośnikom uniwersum. Niemniej, fabuła jest poprowadzona w taki sposób, by dobrze odnaleźli się w niej nie tylko fani, lecz także nowi w temacie gracze.

W Battlestar Galactica Deadlock bierzemy udział w taktycznych bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym w trójwymiarowym środowisku. Głównym naszym zadaniem jest obrona Dwunastu Kolonii przed zagrożeniem ze strony Cylonów, co oprócz konieczności wygrywania kolejnych potyczek wiąże się z rekrutacją oficerów i uprawianiem międzyplanetarnej polityki w obrębie poczwórnego systemu planetarnego Cyrannus. W miarę odnoszonych postępów rozbudowujemy swoją flotę w oparciu o odblokowywane projekty okrętów – w ten sposób w nasze ręce trafiają zarówno mniejsze statki, jak choćby korweta Manticore, jak i znacznie większe jednostki pokroju Jupitera, czyli tytułowego Battlestara.

Wydane na platformie PC Windows Battlestar Galactica Deadlock oferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz oparty na rywalizacji, wieloosobowy wariant rozgrywki, w którym mierzymy się z dowódcami z całego świata w starciach jeden na jednego.

Trójwymiarowa oprawa graficzna Battlestar Galactica Deadlock może się podobać – uwagę zwracają przede wszystkim projekty okrętów opracowane z dbałością o detale.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 460/Radeon HD 5770 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
Dodał: robi34
Data Dodania:
16 Luty 2020 16:22
Ostatnia Aktualizacja:25 Luty 2020 20:20
Rozmiar:566,88 Mb

Seedów:
137


Peerów:
234

Pobrań:202[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie CODEX: 31 Stycznia 2020
Premiera Gry: 31 Stycznia 2020
Gatunek: RPG, Turowe, Fantasy
Producent: Early Morning Studio
Wydawca: Early Morning Studio

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Koreański, Tajski, Hindi, Filipiński, Indonezyjki, Rosyjski, Ukraiński, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.5.45


...( Opis )...

Vampire's Fall: Origins to swoisty hołd twórców dla klasyków pokroju Diablo czy Baldur’s Gate. Podczas zabawy stajemy przed zadaniem obrony wioski wąpierzy przed zakusami tajemniczego Witchmastera. W tym celu powołujemy lokalną milicję i ruszamy do walki z głównym złym i armią jego popleczników. Całość już na pierwszy rzut oka przypomina tytuły przygotowane z myślą o urządzeniach przenośnych, ale twórcy zachęcają do sięgnięcia po pecetową wersję, obiecując usprawnioną oprawę audiowizualną; poprawioną równowagę rozgrywki; wsparcie dla peryferiów PC i ponad 100 godzin zabawy.

Rozgrywka polega na podróżowaniu po otwartym świecie mrocznej fantazji, bitwie z potworami w bitwach turowych, awansowaniu postaci, odblokowywaniu nowego ekwipunku i rozwiązywaniu historii. Możesz sprawdzić zwiastun wersji na PC gry poniżej.

W grze dostępne są opcje dialogowe, a także wiele umiejętności i umiejętności, które możesz zdobyć i ulepszyć w trakcie swojej przygody.

...( Dane Techniczne )...

MINIMALNE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7+
Procesor: Intel i3+
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Discreet video card
Miejsce na dysku: 1500 MB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.