Dodał: Xmaniak
Data Dodania:
17 Listopad 2019 12:23
Ostatnia Aktualizacja:20 Listopad 2019 21:29
Rozmiar:18,86 Gb

Seedów:
198


Peerów:
186

Pobrań:221[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Wydanie HOODLUM: 14 Listopada 2019
Premiera Gry: 15 Listopada 2019
Gatunek: Akcji, FPP, Science Fiction, Postapokalipsa, FPS, Filmy, Polskie, Strzelanki
Producent: Teyon
Wydawca: Reef Entertainment / Koch Media Poland

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Polski


...( Opis )...

Terminator: Resistance jest FPS-em wzbogaconym o elementy RPG. Produkcja została opracowana przez polski zespół Teyon Games, w którego portfolio można znaleźć między innymi serię Heavy Fire oraz grę Rambo: The Video Game.

Jako fabularny prequel filmowego cyklu, Terminator: Resistance przenosi nas do Stanów Zjednoczonych ogarniętych chaosem po buncie maszyn. Akcja gry toczy się jakiś czas przed tym, gdy jeden z modeli T-800 został wysłany w przeszłość, by wyeliminować Sarah Connor, a co za tym idzie – nie dopuścić do narodzin Johna Connora, czyli przyszłego przywódcy ludzkiego ruchu oporu.

W trakcie zabawy wcielamy się w Jacoba Riversa – w jednego z buntowników, którego drużyna została wymordowana przez roboty. Kiedy protagonista trafia na grupę innych ocalałych, wraz z nimi udaje się w pełną niebezpieczeństw podróż przez zdemolowaną Amerykę, by powstrzymać zwycięski pochód maszyn. Fabuła gry jest w pewnym stopniu nieliniowa, a to, jak potoczą się losy bohatera i jego przyjaciół, zależy od decyzji podejmowanych przez nas w toku zabawy.

W Terminator: Resistance akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Na przestrzeni szeregu misji rozgrywających się na rozległych mapach zajmujemy się przede wszystkim realizacją różnorodnych zadań oraz walką z tytułowymi maszynami; oponentom stawiamy czoła w pojedynkę lub u boku innych żołnierzy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Podczas starć robimy użytek z rozbudowanego arsenału broni palnej i rozmaitych gadżetów, które znajdujemy bądź samodzielnie wytwarzamy (a w razie potrzeby – ulepszamy), wykorzystując w tym celu pozyskane zasoby. W miarę postępów zdobywamy doświadczenie i odblokowujemy kolejne umiejętności oraz rozwijamy już posiadane. Oprócz zdolności bojowych przydatne mogą okazać się inne „skille”, jak na przykład otwieranie coraz bardziej skomplikowanych zamków.

Choć wśród przeciwników nie brakuje takich, których pokonanie nie stanowi większego problemu (pod warunkiem, że celnie trafiamy w ich słabe punkty), jak drony zwiadowcze czy roboty-pająki, w trakcie wymiany ognia warto ukrywać się za osłonami, zwłaszcza że życie nie regeneruje się tu automatycznie, a nadwątlone siły można przywrócić przy pomocy znajdowanych po drodze apteczek. Nieco inaczej wyglądają natomiast spotkania z wyżej wspomnianymi T-800. Te bowiem są wyjątkowo odporne na obrażenia, a przy tym dysponują potężną siłą ataku, przez co początkowo musimy przekradać się za ich plecami i za wszelką cenę unikać bezpośrednich konfrontacji; dopiero z czasem nasz potencjał bojowy wzrasta na tyle, że możemy stanąć z nimi do walki jak równy z równym.

Trójwymiarowa grafika gry Terminator: Resistance prezentuje się przyzwoicie; uwagę zwracają przede wszystkim przeciwnicy, których zaprojektowano z dbałością o detale, a ich metalowe pancerze stopniowo ulegają zniszczeniom w trakcie wymiany ognia. Zabawie towarzyszy soundtrack budzący skojarzenia z muzyką z filmowego pierwowzoru.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3-4160 3.6 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1050 / 4 GB Radeon RX 560 lub lepsza, 32 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Dodał: roka1969
Data Dodania:
1 Listopad 2019 16:23
Ostatnia Aktualizacja:20 Listopad 2019 16:56
Rozmiar:538,07 Mb

Seedów:
565


Peerów:
395

Pobrań:640[odśwież]
Komentarzy: 0
Zombie Night Terror Special Edition *2016* [MULTi10-PL] [REPACK R69] [EXE]


F_INFO

Tytuł: Zombie Night Terror Special Edition
Gatunek: Akcja, Niezależne, Strategie
Producent: NoClip
Wydawca: Good Shepherd Entertainment
Data wydania: 20 lipca 2016
Język: Angielski Francuski Niemiecki Polski Portugalski - Brazylia Rosyjski Hiszpański Japoński Koreański Chiński uproszczony
*Zmiana w opcjach gry.
Tabletka: CODEX

http://store.steampowered.com/app/416680/Zombie_Night_Terror/
http://gry-online.pl/S016.asp?ID=31869

F_OPIS

Zombie Night Terror to wydana na platformie PC Windows oldskulowa gra akcji z elementami strategicznymi, w której przejmujemy kontrolę nad zastępami bezmyślnych żywych trupów. Produkcja jest debiutem niezależnego, francuskiego studia NoClip, opracowanym we współpracy z Gambitious Digital Entertainment.

Akcja gry przenosi nas do bliżej nieokreślonego miasta, w którym z niewiadomych przyczyn ludzie zaczynają masowo zmieniać się w krwiożercze zombie. Jednak wbrew temu, czego możnaby się spodziewać, celem gracza nie jest ich eliminacja, ale stanie się mózgiem całego zamieszania i sprawienie, by plaga żywych trupów ogarnęła cały świat. Jedynym sposobem na przetrwanie nieuchronnej apokalipsy jest bowiem stanie się jej częścią.

Mechanika rozgrywki w Zombie Night Terror dość wyraźnie inspirowana jest kultową serią logiczno-zręcznościową Lemmings, która święciła największe triumfy w pierwszej połowie lat 90. ubiegłego wieku. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad specyficzną „armią” żywych trupów, a naszym głównym problemem jest inteligencja naszych podwładnych, a raczej… kompletny jej brak! Pozostawione same sobie zombie będą bowiem bezmyślnie snuć się po okolicy i wpadać w zastawione przez ludzi pułapki. Naszym zadaniem jest więc zadbać, by wyszły zwycięsko z konfrontacji z walczącymi o życie ocalałymi i doprowadzić do rozszerzenia się epidemii na cały świat. By to osiągnąć, przyda się szeroki wachlarz mutacji, dzięki którym zombie potrafią wykonywać proste rozkazy i atakować bezbronnych ludzi na wiele różnych sposobów. Mutacje rozwijamy stopniowo, w miarę konsumowania kolejnych porcji ludzkiego DNA; co ciekawe, możemy też łączyć je ze sobą i dzięki temu osiągać różne, oryginalne efekty.Zombie Night Terror Special Edition dodaje oryginalną, cyfrową ścieżkę dźwiękową "Zombie Night Terror" (w formacie MP3)i zawiera również zestaw wyjątkowych tapet. 


TrackLista:

01 Movie Night Terror (Chaoscendo)
02 Street Of Rage
03 Junkie Plague
04 Death Lab
05 Hideout Assault
06 Dead Heist
07 Underground Passage
08 The Incredible Gertrude
09 Hard Rain
10 Fast And Ravenous
11 Burial Ground
12 Meatnight Club
13 Pitch Black
14 Brain Dead
15 Terror In The Elevator
16 Prison Break
17 Railway To Hell
18 No Way Out
19 Daybreak
20 Dead End
21 A Stroll On The Moon
22 Battle For The Moon
23 Magnetic Anomaly
24 Event Horizon
25 Chez Roger (Terror In The Elevator Cover by Raoul & Les Champions) 


F_WYMAGANIA

Minimalne:
System operacyjny: Windows Vista or Later
Procesor: Intel Core 2 Duo or faster
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5750/Nvidia GT 450 or higher
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 610 MB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7 or Later
Procesor: Intel Core i3 or faster
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6850/Nvidia GTX 460 or higher
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 610 MB dostępnej przestrzeni

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!

Dodał: roka1969
Data Dodania:
20 Październik 2019 19:03
Ostatnia Aktualizacja:20 Listopad 2019 21:12
Rozmiar:18,47 Gb

Seedów:
409


Peerów:
428

Pobrań:642[odśwież]
Komentarzy: 0
Get Even [v.1.0 UPDATE 1] *2017* [PL] [REPACK R69] [EXE]


F_INFO

Tytuł: GET EVEN
Gatunek: Akcja, Niezależne
Producent: The Farm 51
Wydawca: BANDAI NAMCO Entertainment
Data wydania: 21 czerwca 2017
Język: Polski
Wersja: v.1.0 UPDATE 1
Tabletka: CODEX

https://store.steampowered.com/app/299950/GET_EVEN/
https://www.gry-online.pl/gry/get-even/z93b31#pc

F_OPIS

Get Even to gra z perspektywą pierwszoosobową (FPP), łącząca elementy strzelanki, gry eksploracyjnej, przygodowej i psychologicznego horroru. Mimo że opisywany tytuł pozwala graczom na toczenie walk w konwencji shootera, to o wiele większy nacisk położony został na kwestie odkrywania złożonej, skomplikowanej fabuły.

W Get Even gracz wciela się w mężczyznę o nazwisku Cole Black – prywatnego detektywa i bezwzględnego najemnika. Pewnego dnia Black budzi się w starym, zdewastowanym szpitalu psychiatrycznym. Jego pamięć jest jak niezapisana karta – jedyne, co może sobie przypomnieć, to nieudana próba uratowania młodej dziewczyny, do której piersi przymocowano ładunek wybuchowy.

Aby odzyskać pamięć i zrozumieć tajemnice swojej przeszłości, Black musi wyruszyć w podróż w głąb własnego umysłu. Jest to możliwe dzięki urządzeniu przypominającemu hełm wirtualnej rzeczywistości, które może odczytać wspomnienia użytkownika i umożliwić mu przeżycie ich jeszcze raz. Instruowany przez swojego porywacza, tajemniczego Reda, nasz bohater zanurza się w przeszłość, starając się oddzielić prawdę od kłamstwa, a faktyczne wspomnienia od zwodniczych wizji. Black musi się spieszyć z rozwiązywaniem tajemnicy śmierci dziewczyny, zanim sam straci poczucie rzeczywistości i podzieli los innych więźniów Reda.

F_WYMAGANIA

Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 29 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX Compatible

Zalecane:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
Procesor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: AMD Radeon RX 480, Nvidia GeForce GTX 970
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 29 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX Compatible

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!

Dodał: roka1969
Data Dodania:
19 Październik 2019 15:18
Ostatnia Aktualizacja:18 Listopad 2019 23:05
Rozmiar:8,09 Gb

Seedów:
543


Peerów:
574

Pobrań:600[odśwież]
Komentarzy: 1
Monkey King: Hero is Back [v.1.0.1+DLC] *2019* [MULTI-PL] [REPACK R69] [EXE]


F_INFO

Tytuł: MONKEY KING: HERO IS BACK
Gatunek: Akcja, Przygodowe, RPG
Producent: HEXADRIVE Inc.
Wydawca: Oasis Games
Data wydania: 17 października 2019
Język: Polski [DUBBING]Angielski MULTI12
Wersja: v.1.0.1
Tabletka: CODEX

https://store.steampowered.com/app/967240/MONKEY_KING_HERO_IS_BACK/
https://www.gry-online.pl/gry/monkey-king-hero-is-back-the-game/ze4e32#pc

F_OPIS

Monkey King: Hero Is Back jest slasherem opartym na licencji filmu o tym samym tytule, za którego opracowaniem stoi studio Hexa Drive. Produkcja powstała we współpracy z firmami Sony Interactive Entertainment oraz October Media (właścicielem praw do marki), a jej wydanie wzięła na swoje barki firma Oasis Games.

Historia opowiedziana w grze Monkey King: Hero Is Back The Game opiera się na fabule kinowego pierwowzoru. Głównym bohaterem jest zatem tytułowy Monkey King, który został uwięziony przez rozjuszonych bogów w lodowej klatce, gdzie spędził pięćset długich lat. Herosa uwolnił mały chłopiec uciekający w góry przed potworami atakującymi jego rodzinną wioskę. Od tej pory legendarnemu wojownikowi nie pozostaje nic innego, jak odwdzięczyć się dziecku za ratunek i obronić osadę przed agresywnymi kreaturami.

Warto odnotować, że deweloperzy wzbogacili historię opowiedzianą w filmie o zupełnie nowe wątki. Całość jest natomiast inspirowana Wędrówką na zachód, czyli klasyczną chińską powieścią autorstwa Wu Cheng’ena.

DLC:

Paradise Mode
Desperation Mode
Extra Skin: Tuxedo
Extra Skin: Dasheng Doll
Extra In-Game Item: Lotus
Extra In-Game Item: Guanyin Bodhisattva Amulet
Extra In-Game Item: Soul Charming Necklace
Extra In-Game Item: Secret Scroll: Purge
Extra In-Game Item: Purple Incense Burner
DLC EPISODE 1: Uproar in Heaven
DLC EPISODE 2: Mind Palace


F_WYMAGANIA

Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: WINDOWS 7, 8, 8.1 (64-BIT REQ.)
Procesor: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 17.5 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: WINDOWS 10 (64-BIT REQ.)
Procesor: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 17.5 GB dostępnej przestrzeni

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!Dodał: roka1969
Data Dodania:
16 Październik 2019 20:17
Ostatnia Aktualizacja:21 Listopad 2019 00:11
Rozmiar:4,41 Gb

Seedów:
478


Peerów:
462

Pobrań:539[odśwież]
Komentarzy: 0
POSTAL 4: No Regerts [v.0.1.S] *2019* [ENG] [REPACK R69] [EXE]


F_INFO

Tytuł: POSTAL 4: No Regerts
Gatunek: Akcja, Przygodowe, Wczesny dostęp
Producent: Running With Scissors
Wydawca: Running With Scissors
Seria: POSTAL
Data wydania: 14 października 2019
Język: Angielski
Wersja: v.0.1.S
Tabletka: SSE

https://store.steampowered.com/app/707030/POSTAL_4_No_Regerts/

F_OPIS

Symulator psychopaty powraca!

POSTAL Dude powrócił!

Minęło kilka lat od wydarzeń, które spustoszyły niegdyś dumne miasto zapamiętane jako Raj. Jedyni dwaj, którzy odeszli od kataklizmu bez szwanku, nieszczęsny everyman znany jako POSTAL Dude i jego lojalny towarzysz Champ, jeżdżą bez celu przez palące pustynie Arizony, szukając nowego miejsca, w którym można zadzwonić do domu. Po przypadkowym postoju na stacji benzynowej psuje się samochód a reszta ich rzeczy została skradziona, wszystko, co pozornie pozostało mu to jego psia kohorta i szlafrok. Jednak na horyzoncie duet dostrzega nieznane i olśniewające miasto, które ich wzywa. Jakie kryją się przed nami niezliczone perspektywy? Sława? Fortuna? Może bidet lub dwa? Edensin czeka.

F_WYMAGANIA

Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8 and 10
Procesor: 2.5 GHz dual core processor
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: DirectX10 compatible graphics card w/ dedicated 1GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!

Dodał: roka1969
Data Dodania:
16 Październik 2019 04:39
Ostatnia Aktualizacja:19 Listopad 2019 05:28
Rozmiar:440,12 Mb

Seedów:
526


Peerów:
592

Pobrań:569[odśwież]
Komentarzy: 0
Vugluskr: Zombie Rampage [v.1.0] *2019* [PL] [REPACK R69] [EXE]


F_INFO

Tytuł: Vugluskr: Zombie Rampage
Gatunek: Akcja, Niezależne
Producent: Bad.Games.OK
Wydawca: Bad.Games.OK
Seria: Vugluskr
Data wydania: 14 października 2019
Język: Polski
Wersja: v.1.0
Tabletka: CODEX

https://store.steampowered.com/app/1164760/Vugluskr_Zombie_Rampage/

F_OPIS

Wszystkie dotychczasowe strzelanki zombie wyglądają tak samo jak ... zombie?))
W tej historii zdecydowanie nie chodzi o Vugluskr: Zombie Rampage!

• Walcz z kilkoma rodzajami zombie, pająków i żołnierzy wroga.
• Wykorzystaj cały arsenał karabinów automatycznych / karabinów maszynowych lub granatów do fragmentacji.
• Zbieraj kryształy, aby aktywować linie zip.
• Podróżuj linie zip do ukrytych obszarów poziomu.
• Znajdź skrzynie z kluczami, które otwierają zamknięte drzwi.
• Przebij się przez walki (lub bez), aby wyjść z poziomu.
• Poznaj historię infekcji - znajdując i czytając dzienniki.
• 9 poziomów w kampanii fabularnej.
• 2 różne zakończenia, w zależności od stylu gry.
• Interakcja z innymi oddziałami prewencji policji (SWAT).
• Tryb przetrwania.

Gra na silniku Unreal Engine 4 - doskonała grafika, dźwięk, efekty specjalne.
Nowa, w przeciwieństwie do wszystkich innych strzelanek ... czekająca na parę z żarłocznymi zombie).

F_WYMAGANIA

Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7
Procesor: core i3
Pamięć: 2048 MB RAM
Karta graficzna: GeForce M610
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 10
Procesor: core i7
Pamięć: 8192 MB RAM
Karta graficzna: GeForce 1000 series
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 1500 MB dostępnej przestrzeni

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!

Dodał: roka1969
Data Dodania:
7 Październik 2019 20:56
Ostatnia Aktualizacja:20 Listopad 2019 23:48
Rozmiar:7,45 Gb

Seedów:
690


Peerów:
469

Pobrań:371[odśwież]
Komentarzy: 0
Ruiner [v.1.6c] *2017* [PL] [REPACK R69] [EXE]


F_INFO

Tytuł: Ruiner
Gatunek: Akcja, Niezależne
Producent: Reikon Games
Wydawca: Devolver Digital
Data wydania: 26 września 2017
Język: Polski
Wersja: v.1.6c
Tabletka: Nie wymagana [GOG]

https://store.steampowered.com/app/464060/RUINER/
https://www.gry-online.pl/gry/ruiner/z2418e#pc

F_OPIS

RUINER to brutalny shooter, którego akcja toczy się w 2091 roku w cybermetropolii Rengkok. Główny bohater jest socjopatą, który z pomocą tajemniczej hakerki walczy ze skorumpowanym systemem, aby odkryć prawdę i uratować porwanego brata. Korzystaj z nadnaturalnego refleksu, udoskonalonych narzędzi oraz arsenału poległych przeciwników, by zniszczyć wiodącą w dostarczaniu wirtualnej rzeczywistości korporację HEAVEN.

Wymyślna, brutalna walka: Gra RUINER oferuje walkę toczącą się w błyskawicznym tempie, w której pokonywanie rozmaitej maści przeciwników wymaga delikatnej równowagi pomiędzy stosowaniem brutalnej siły i eleganckich ataków. Przebijaj się przez tłumy wrogów lub spowalniaj czas i wybieraj poszczególne obiekty ataku, by następnie rozpętać niszczycielską burzę przemocy.

Cyberpunkowy arsenał: Wyposaż się w nowoczesną broń palną i do walki wręcz, by niszczyć wszystko, co stanie ci na drodze. Korzystaj z ciekawych gadżetów, takich jak tarcza energetyczna, wspomagacze biegu i ogłuszacz, lub hakuj przeciwników, by walczyli po twojej stronie.

Akcja z wątkiem fabularnym: Główny bohater z pomocą tajemniczej hakerki przemierza absurdalny świat Rengkoku – miasta, w którym wszelkie spory rozwiązywane są za pomocą przemocy, a pojęcie zaufania uległo kompletnej dewaluacji.

Wyjątkowa ścieżka dźwiękowa: Poznawaj świat i walcz, słuchając dynamicznych dźwięków muzyki takich twórców, jak Sidewalks & Skeletons, Zamilska, Antigone & Francois X, DJ Alina, oraz autorstwa znanego kompozytora z nurtu anime Susumu Hirasawy (Paprika, Millennium Actress).

F_WYMAGANIA

Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 x64
Procesor: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) or equivalent
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB)
Miejsce na dysku: 10.4 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 x64
Procesor: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent / AMD FX-6350 (6 * 3900) or equivalent
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 660 (2048 MB) / Radeon HD 7970 (3072 MB)
Miejsce na dysku: 10.4 GB dostępnej przestrzeni

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!
Dodał: xtorrenty
Data Dodania:
7 Lipiec 2019 17:06
Ostatnia Aktualizacja:20 Listopad 2019 22:49
Rozmiar:6,51 Gb

Seedów:
1121


Peerów:
1004

Pobrań:1444[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Tytuł: Call of Duty® 4: Modern Warfare®
Gatunek: Gry akcji
Producent: Infinity Ward , Aspyr (Mac)
Wydawca: Activision, Aspyr (Mac)
Data wydania: 12 Lis, 2007
Typ publikacji: Licencja (Steam-Rip)
Gra w wersji: 1.7
Język: angielski

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6857
http://store.steampowered.com/app/7940/

...( Opis )...

Call of Duty 4: Modern Warfare to kolejna gra z gatunku FPS, należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie wyłącznie z II Wojną Światową. W przypadku "czwórki" utalentowani developerzy z firmy Infinity Ward postanowili jednak zerwać z tradycją, serwując nam konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. Za tą wojenną zawieruchą stoi rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskiem Zakajew, inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi mocarstw od swojej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie. Przejmujemy oczywiście kontrolę nad postaciami rozmaitych żołnierzy, uczestniczącymi we wspomnianych działaniach militarnych. Hollywoodzki scenariusz w ramach trybu single player gwarantuje graczom emocjonującą i zróżnicowaną zabawę od początku do końca. Przygotowano dla nas m.in. desant z helikoptera UH-60 Black Hawk, działanie głęboko na terytorium wroga w pełnym kamuflażu typu Ghillie Suit i prowadzenie ognia z pokładu samolotu AC-130. Poszczególne misje bojowe zlokalizowano w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. Trafiamy m.in. na Bliski Wschód, gdzie jako żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej walczymy z islamskimi terrorystami, a także operujemy na terytorium wschodnioeuropejskim, kierując żołdakiem rosyjskim w wojnie domowej. Developerzy opracowali oprawę graficzną, kipiącą nowoczesnymi rozwiązaniami wizualnymi (głębia ostrości, realistyczne cieniowanie etc.), jak również naturalnie funkcjonujący system fizyczny (przykładowo od fali uderzeniowej, powstałej w wyniku wybuchu, przewracają się metalowe beczki i drewniane skrzynie, a nawet ceglane ściany). Nie zapomniano też o nastrojowych motywach muzycznych i sugestywnych efektach dźwiękowych. Tryb multiplayer pozwala na rozgrywkę w wielu trybach, m.in. Free for All, Team Deathmatch, Team Objective, czy Team Tactical. Specjalny system upgrade'owania broni oraz klasy postaci, a także mozliwość wezwania wsparcia z powietrza w postaci nalotu bombowego, czy śmigłowca, dopełniają obrazu gry idealnej do zabawy w sieci.

=========================================

Wymagania systemowe

Minimum:
Supported OS: Microsoft® Windows® XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
DirectX Version: Microsoft DirectX 9.0c (included)
Processor: Intel® Pentium® 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® and AMD® 1.8 Ghz Dual Core Processor or better supported
Memory: 512MB RAM (Windows® XP), 768MB RAM (Vista®)
Graphics: NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeon® 9800Pro or better
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Hard Drive: 8GB of free hard drive space
Internet: Broadband connection and service required for multiplayer connectivity

===================================

Zainstaluj
Przekopiuj cracka
Graj

http://i71.fastpic.ru/big/2015/0823/14/311bb088e6fbec2a02c5c989fcf5a414.png
http://i71.fastpic.ru/big/2015/0823/7e/89a579a2a898c69c5ea4acf1be77f37e.png
http://i71.fastpic.ru/big/2015/0823/04/41faff214c7a21eb820828c304d3b404.png

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

{changeskin}