Dodał: Xmaniak
Data Dodania:
22 Wrzesień 2019 17:36
Ostatnia Aktualizacja:8 Kwiecień 2021 11:29
Rozmiar:1,26 Gb

Seedów:
442


Peerów:
433

Pobrań:460[odśwież]
Komentarzy: 0
Gatunek: Przygodowe, survival horror, przygodowe gry akcji

Silent Hills jest kontynuacją znanej japońskiej serii horrorów. Produkcję stworzył doświadczony deweloper Hideo Kojima przy współpracy z producentem filmowym Guillermo del Toro. Produkcja raz jeszcze przenosi gracza do tajemniczego miasteczka Silent Hill, w którym największym wyzwaniem jest przetrwanie w obliczu wszechobecnych zagrożeń. Odtwórcą roli głównego bohatera jest aktor Norman Reedus, znany z serialu The Walking Dead, gdzie grał postać Daryla Dixona. Za oprawę wizualną produkcji odpowiada technologia FOX Engine.

Tryb gry: single player
Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 177 głosów czytelników.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24479
Dodał: Xmaniak
Data Dodania:
22 Wrzesień 2019 17:31
Ostatnia Aktualizacja:6 Kwiecień 2021 20:42
Rozmiar:29,13 Gb

Seedów:
605


Peerów:
683

Pobrań:458[odśwież]
Komentarzy: 0
Gatunek: RPG, TPP, fantasy, horror, multiplayer, kooperacja, RPG akcji, soulslike.

Klasyczne RPG akcji japońskiego studia From Software. Tytuł jest autorską produkcją Hidetakiego Miyazakiego, twórcy legendarnego Demon's Souls oraz serii Dark Souls. Według twórców, Bloodborne należy traktować jako duchowego następcę serii Dark Souls oraz poprzednich i mniej znanych gier studia From Software, takich jak King's Field, które ukazały się na konsolach PlayStation i PlayStation 2. Tytuł powstaje w ścisłej współpracy z firmą Sony Computer Entertainment.

W przeciwieństwie do poprzednich dzieł japońskiego dewelopera, rozgrywających się w quasi-średniowiecznych realiach, Bloodborne przenosi graczy do mrocznego świata fantasy, zrealizowanego w XIX-wiecznej wiktoriańskiej stylistyce. Akcja gry rozgrywa się w przytłaczającym i ponurym Yharnam. Mieszkańców tej nieprzyjaznej metropolii dotknęła tajemnicza plaga, zamieniająca ludzi w oszalałe i przerażające bestie. Miasto pełne jest ukrytych ścieżek, skrótów i ślepych uliczek, mogących okazać się dla nas śmiertelnym zagrożeniem. W trakcie rozgrywki będziemy odkrywać kolejne tajemnice Yharnam, starając się dowiedzieć kto lub co odpowiada za zarazę.

Model rozgrywki w Bloodborne wyda się znajomy wszystkim fanom serii Souls. Mamy do czynienia z RPG akcji przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby, którego system walki oraz poziom trudności stanowi duże wyzwanie dla wielu graczy. Decyzja o przeniesieniu akcji do dużego miasta i XIX-wiecznych realiów otworzyła twórcom zupełnie nowe możliwości oraz pozwoliła na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w mechanice rozgrywki.

Rozpoczynając przygodę tworzymy od podstaw własną postać. Gracze dysponują dwoma rodzajami uzbrojenia, dzierżonymi w lewej i prawej ręce. W lewej trzymamy broń palną, której duża siła ognia równoważona jest długim czasem ładowania. Prawą ręką dzierżymy broń białą, taką jak np. przypominający piłę ogromny tasak, którego możemy używać na różne sposoby. Ponieważ bohater nie posiada tarczy, naszą główną metodą obrony jest parowanie ciosów, uniki oraz szybkie kontrataki.

Bloodborne napędza nowy silnik, przystosowany do współpracy z PlayStation 4. Dzięki dużej mocy konsoli, autorzy byli w stanie zaimplementować wysokiej jakości efekty graficzne, a także ulepszyć symulację fizyki obiektów oraz zwiększyć rozmiary świata. Gra działa w rozdzielczości 1080p i prędkości 30 klatek na sekundę.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

Ocena gry 9.16 / 10 na podstawie 1841 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7.8 / 10 na podstawie 598 głosów czytelników.
Dodał: Xmaniak
Data Dodania:
22 Wrzesień 2019 17:27
Ostatnia Aktualizacja:15 Kwiecień 2021 15:15
Rozmiar:39,22 Gb

Seedów:
864


Peerów:
758

Pobrań:878[odśwież]
Komentarzy: 0
...( Info )...

Platforma ..........: PS4
Size ..............: 41.79GB
Data wydania ......: 02-05-2019
Format ..... .......: PKG
Language ...... ....: Multi

...( Opis )...

Gra pokoleniowa, zremasterowana na PS4.

W wrogim, pandemicznym świecie Joel i Ellie, połączeni przez rozpaczliwe okoliczności, muszą polegać na
sobie nawzajem, aby przetrwać brutalną podróż przez to, co pozostało z USA.

Funkcje zremasterowane:
=======================
- Poznaj piękny, zdziesiątkowany świat, w pełni zrealizowany dzięki mocy PlayStation 4 w wysokiej rozdzielczości 1080p
Definicja.
- Zagłębić się w przeszłość Ellie w Left Behind, rozdziale prequel dla jednego gracza.
- Walcz o przetrwanie na terenach opuszczonych i odzyskanych dzięki ośmiu nowym mapom dla wielu graczy i
trudniejszemu trybowi trudności dla jednego gracza.
- Za kulisami filmowy komentarz od obsady i dyrektora kreatywnego.

Ważne uwagi:
=============
- Obsługa tekstu na ekranie: angielski, polski, rosyjski.
- Wsparcie głosowe: angielski, polski, rosyjski.

Aby zagrać w tę grę, potrzebujesz:

1. PS4 z oprogramowaniem sprzętowym 5.05.
2. Komputer z uruchomionym hostem PS4 Exploit

INSTALACJA:
===========
1. Sformatuj dysk USB na system plików exFAT.
2. Skopiuj plik .pkg do katalogu głównego dysku USB.
3. Podłącz dysk USB do jednego z portów USB PS4.
4. Na PS4 przejdź do „Ustawienia” => „Podręcznik użytkownika / Pomocne informacje” => „Podręcznik użytkownika”.
5. Powinien pojawić się wybór exploita, uruchom jeden z exploitów HEN.
6. Przejdź do „Debug Settings” => „Game” => „Package Installer” i zainstaluj plik .pkg.
7. Rozpocznij grę
Dodał: Xmaniak
Data Dodania:
9 Grudzień 2018 20:46
Ostatnia Aktualizacja:14 Czerwiec 2020 04:22
Rozmiar:5,23 Gb

Seedów:
1


Peerów:
84

Pobrań:50[odśwież]
Komentarzy: 0
Gatunek: RPG, TPP, klasyczne RPG

Druga część przygód Ryo Hazukiego i zarazem kontynuacja wydarzeń z części pierwszej, wydanej jedynie na konsolę Dreamcast. W Shenmue II gracz wciela się w rolę adepta sztuk walki, który przybywa do Hong Kongu w ślad za zabójcami swojego ojca. Do zwiedzania jest dostępnych kilka dużych dzielnic Perły Orientu. Gracz zapoznaje się ze sławnym portem Aberdeen o brytyjskiej architekturze; może zobaczyć kupiecką dzielnicę Wanchai i ponure zaułki Kowloon, by dotrzeć w końcu w dzikie, górzyste rejony południowych Chin.

Ryo sterujemy widząc go zza pleców. Podczas podróży możemy konwersować z każdą napotkaną postacią, a w niektórych miejscach mamy wręcz do czynienia z całym tłumem. Przechodnie wskazują nam drogę, a gdy poprosimy mogą nas także zaprowadzić w określone miejsce. Podobnie jak w części pierwszej, trzeba zarobić na swoje utrzymanie i nocleg zatrudniając się chociażby w miejscowych dokach. Istnieje też podział na dzień i noc – niektóre sytuacje przydarzą się nam tylko o określonej porze. Gdy dochodzi do starcia gracz ma do dyspozycji wachlarz rozmaitych kombinacji ciosów, a w niektórych sytuacjach stosowany jest, znany z pierwszej części, system „gorących” przycisków. Polega on na tym, że nagle pojawia się na ekranie określona kombinacja, którą trzeba błyskawicznie powtórzyć.

W kwestii technicznej, gra została dostosowana do możliwości konsoli Xbox, zachowując przy tym styl graficzny części pierwszej. Dzięki wszystkim wymienionym elementom Shenmue II to epicka historia pełna przygód i rozmaitych zwrotów akcji.

Tryb gry: single player
Nośnik: 1 DVD
Ocena gry 9.1 / 10 na podstawie 167 ocen czytelników.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=BaktHNVzKoE
Dodał: deryl
Data Dodania:
24 Listopad 2018 20:16
Ostatnia Aktualizacja:17 Kwiecień 2021 10:04
Rozmiar:5,96 Gb

Seedów:
532


Peerów:
514

Pobrań:586[odśwież]
Komentarzy: 0
Gatunek: Bijatyki, multiplayer, na 2 osoby, funkcje cross-platform, 2.5D, podzielony/wspólny ekran.

Street Fighter V to wydana m.in. na konsolę PlayStation 4 piąta główna odsłona kultowego japońskiego cyklu bijatyk, zapoczątkowanego w 1987 roku. Tak jak w całej dotychczasowej historii tej serii, mamy do czynienia z dziełem japońskiej firmy Capcom. Wersja na PlayStation 4 jest jedną z zaledwie dwóch, w których ukazała się piątka stało się tak z powodu strategicznego partnerstwa, jakie deweloper zawarł z Sony Computer Entertainment. Street Fighter V w wydaniu na PS4 działa w 60 klatkach na sekundę i wspiera rozdzielczość 1080p.
Mechanika

Mechanizmy rozgrywki w Street Fighter V na platformie PlayStation 4 nie uległy większym zmianom względem poprzednich odsłon serii. Nadal mamy do czynienia z klasyczną bijatyką, w której dwie postacie stają naprzeciw siebie, by walczyć przy użyciu szerokiej gamy mniej lub bardziej efektownych ataków. W wersji podstawowej gry znalazło się 16 zawodników, z czego czworo pojawia się po raz pierwszy w historii cyklu.

Największą zmianą w mechanice walki w Street Fighter V jest V-Gauge specjalny pasek, który napełnia się, gdy postać jest atakowana. Gracz może robić użytek z gromadzonej w nim energii na trzy sposoby. V-Skills to wyjątkowe ataki, inne dla każdego wojownika, V-Reversals umożliwiają wyprowadzanie kontruderzeń, natomiast V-Triggers pochłaniają cały V-Gauge, oferując w zamian czasową premię (np. zwiększenie zadawanych obrażeń). Oprócz tego dodano Stun Gauge, który w momencie napełnienia po otrzymaniu określonej liczby ciosów powoduje czasowe oszołomienie postaci (ma on na celu skłonienie graczy do bardziej ofensywnego stylu rozgrywki).

Mimo tych nowości nie zabrakło miejsca na rozwiązania wprowadzone w poprzednich Street Fighterach, na czele z EX Gauge paskiem ładującym się przy wyprowadzaniu ataków i pozwalającym wykonywać specjalne ruchy lub przepotężne kombosy (Critical Arts).
Tryby gry

Street Fighter V na PlayStation 4 oferuje klasyczne formy rozgrywki, zarówno dla jednego, jak i wielu graczy. Mamy tu tryb fabularny, pojedyncze walki i małe turnieje, multiplayer sieciowy i na wspólnym ekranie etc. Nie brakuje również opcji treningu do uczenia się ciosów i szlifowania swoich umiejętności.
Kwestie techniczne

Koncepcja artystyczna w Street Fighter V na platformie PlayStation 4 nie uległa większym zmianom względem poprzednich gier z serii nadal mamy do czynienia z pełnym trójwymiarem, ale podanym w nieco karykaturalnej, komiksowej formie. Z tego względu trudno mówić o graficznej rewolucji względem Street Fighter IV, mimo że zastosowano nowy silnik Unreal Engine 4.

Warto też wspomnieć, że Street Fighter V oferuje możliwość wspólnego grania użytkownikom pecetów i PlayStation 4 (funkcja cross-platform).

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran

Ocena gry 3.65 / 10 na podstawie 444 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 9.4 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.
Dodał: Test1
Data Dodania:
23 Listopad 2018 21:10
Ostatnia Aktualizacja:17 Kwiecień 2021 19:35
Rozmiar:8,14 Gb

Seedów:
212


Peerów:
141

Pobrań:110[odśwież]
Komentarzy: 0
Data wydania: 2017
Premiera Gry: 29 września 2017 (Europa), 27 września 2017 (USA)
Gatunek: Sport, Piłka nożna, 3D
Twórca programu: EA Sports
Wydawca: EA Sports

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki,

...( Opis )...

Gra FIFA 18 Legacy Edition
czyli skok na kase po raz enty
Fifa 18 jak i Fifa 17 na X360 i PS3
to nic innego jak odświeżona Fifa 16
Zaktualizowano Składy, ubiory i kilka innych drobnostek
zmieniono też wygląd menu gry
Reszta pozostała bez zmian.

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.