Dodał: Test
Data Dodania:
9 Maj 2018 22:06
Ostatnia Aktualizacja:22 Wrzesień 2019 19:08
Rozmiar:63,18 Mb

Seedów:
442


Peerów:
402

Pobrań:763[odśwież]
Komentarzy: 0
Malwarebytes Premium (wcześniej znany pod nazwą Malwarebytes Anti-Malware Premium) to rozbudowany program do ochrony komputera. Za jego pomocą będzie można ustrzec się przed działaniem wirusów, trojanów, szpiegów (spyware) oraz innego złośliwego oprogramowania. Malwarebytes Premium jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemów w korzystaniu z niego. Program może stanowić dobre uzupełnienie posiadanej ochrony antywirusowej. Warto przy okazji odnotować, że nie spowalnia przy tym peceta. Język interfejsu - Multi / polski OS - Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-bit and 64-bit) Rejestracja - Aktywowany VirusTotal - http://ujeb.se/ED9oI Password: elladajarek
Dodał: Test
Data Dodania:
8 Maj 2018 19:08
Ostatnia Aktualizacja:22 Wrzesień 2019 19:12
Rozmiar:3,68 Mb

Seedów:
320


Peerów:
472

Pobrań:452[odśwież]
Komentarzy: 0
"Shadow Defender jest łatwym w użyciu rozwiązaniem kwestii  bezpieczeństwa użytkowania (dla systemów operacyjnych Windows), które  chroni Twój komputer/laptop przed szkodliwymi rodzajami działalności i  niechcianymi zmianami. Shadow Defender może uruchomić system w  wirtualnym środowisku jako "Shadow Mode". W trybie Shadow Mode" program  dokonuje przekierowań każdej zmiany systemu do wirtualnego środowiska  bez zmian do rzeczywistego środowiska. W przypadku wystąpienia  aktywności złośliwego oprogramowania i / lub niepożądanych zmian, należy wykonać restart komputera, aby przywrócić system z powrotem do jego  pierwotnego stanu, jak gdyby nic się nie stało.
 
 Najważniejsze cechy programu Shadow Defender:
 
 - Chroni przed wirusami i innym szkodliwymi programami.
 - Zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu.
 - Chroni prywatność.
 - Eliminuje problemy z systemem.
 - Pozwala na przywrócenie systemu do oryginalnej postaci.
 
 Dzięki Shadow Defender można:
 
 - Utrzymywać system wolny od zagrożeń i niechcianych działań
 - Testować oprogramowanie czy gry w bezpiecznym środowisku
 - Chronić system przez działaniami innych użytkowników współużytkujących komputer."
 
 homepage: http://www.shadowdefender.com/
 
 Screen: http://files.tinypic.pl/i/00964/exh215d1l0yw.png

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

{changeskin}